Zakończył się rok szkolny 2017/2018!

"Po raz ostatni zadźwieczał dzwonek,

jutro wakacje, lekcje skończone.

A teraz wszystkich czeka  nagroda,

wakacje, słońce, piękna pogoda"!

22 czerwca br, o godz. 9.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

"Mija kolejny rok szkolny. Rok pełen ważnych wydarzeń, interesujących inicjatyw, czas wytężonej nauki i pracy..."- tymi słowami rozpoczęła  uroczystość p. Joanna Gawrońska, nasza polonistka.

O perspektywie wakacyjnego, bezpiecznego wypoczynku, ale i podsumowaniu mijającego roku szkolnego traktowało przemówienie Pani Dyrektor Krystyny Pater.

Wszystkim Nauczycielom przekazała słowa szacunku i uznania za trud pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy szkoły.

Uczniom życzyła, aby rozpoczynający się okres wakacji był czasem wypoczynku, wytchnienia od obowiązków szkolnych i okazją do przeżycia wspaniałych przygód.

Za aktywne zaangażowanie się w edukację i wychowanie uczniów wyrazy wdzięczności skierowała do wszystkich Rodziców.

Podczas uroczystości poznaliśmy nazwiska najlepszych uczniów naszej szkoły oraz największe ich sukcesy, którymi możemy się szczycić. Na forum społeczności szkolnej, rodziców i zaproszonych gości Dyrekcja i Wychowawcy klas wręczali najlepszym tytuł "Super Ucznia", świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.

Po uroczystości miały miejsce spotkania wychowawców z klasami i pożegnanie na czas wakacyjnego odpoczynku.

Matylda Wojciechowska